BEAR CLAW - nůž pro sebeobranu

 
 

TENTO NŮŽ JE MOMENTÁLNĚ VYPRODÁN.

Ale nezoufej, 

brzy začneme vyrábět vlastní vychytanou verzi! 

 
Klikni na obrázek a dostaneš se na video:

 
POZOR - k tomuto noži patří PRAKTICKÁ PŘÍRUČKA (NÁVOD) jak ho efektivně použít: 
kniha BEAR CLAW - REVOLUCE V SEBEOBRANĚ ŽEN - klikni ZDE
 
Jako nejúčinnější zbraň pro sebeobranu na těsnou vzdálenost (když je obránce zalehnut, natlačen ke zdi apod.) pro ženy i pro muže doporučujeme:
 
Nůž HRT2 od firmy Smith & Wesson, známý také jako Bear Claw, neboli medvědí dráp. Jde o malý taktický nůž, který byl vyvinut firmou S&W v roce 1983 na objednávku CIA, a to speciálně pro oddíl na záchranu rukojmích (CIA HRT). Jde o unikátní nůž zejména pro přeřezávání pout, popruhů a lan, ale také pro boj na těsnou vzdálenost. 
 
Velmi ho doporučujeme zvláště ženám, jako vynikající sebeobranný prostředek. Prstenec pro provlečení ukazováčku zajišťuje, že je prakticky nemožné nůž vykroutit z ruky, nebo že ho při pádu k zemi upustíte. Pouzdro nože je vybaveno velice dobře řešeným klipsem pro zavěšení na opasek (nebo jinam) a po obvodu má dírky na provlečení tkanice nebo řemínku, takže se dá pověsit na krk, nebo připoutat například k poutku u kalhot a zastrčit do kapsy. Čepel je v pouzdře jištěna klipsem, který zapadne do očka na ukazováček, takže po krátkém procvičení zjistíte, že ho lze velmi jednoduše a rychle vytasit pouhým trhnutím.
 
Bohužel je těžké vždy zajistit pro naše příznivce originální SW HRT2. 
Proto vám nabízíme jeho derivát, dráp VCS:
                   
KLIKNI NA OBRÁZKY
 
 

 Dráp VCS má stejné parametry, jako originální nůž SW HRT2.

 
                                                 
 
 
Pořídíte-li si HRT2 pro sebeobranu, budete možná potřebovat také jeho cvičnou verzi, abyste si mohli vyzkoušet různé techniky, které popisujeme v naší příručce Bear Claw - revoluce v sebeobraně žen. Za tímto účelem si můžete objednat dřevěnou maketu HRT2, která je bezpečná, ale není tak náchylná k opotřebení nebo poškození během tréninku, jako gumový model. Je vyrobena z překližky a je nalakovaná, takže nehrozí zadření třísky.
 
 
 
Cvičný dráp dostenete v CRUSADERS SHOPu
 
 
 

Efektivita nože HRT2 "Bear Claw"

Je lepší zubaté ostří, nebo hladké? Věříme, že vývojáři firmy S&W odvedli ve spolupráci s odborníky z týmu CIA na záchranu rukojmích poctivou práci... Jenže - jak se říká - důvěřuj, ale prověřuj! Proto jsme chtěli zkusit účinnost zubaté čepele tohoto nožíku na skutečné svalové tkáni. Jak to dopadlo, se ale dozvíte jen tehdy, pokud se podíváte na následující video...

   

                                                                                                                                                    Vloženo 1. 12. 2016                                      

PÁR UŽITEČNÝCH TIPŮ PRO MUŽE, JAK A KDE NOSIT BEAR CLAW

Ačkoliv medvědí dráp doporučujeme jako ideální sebeobrannou zbraň pro ženy, je jisté, že stejně tak je vhodný i pro muže. Abyste ho mohl mít neustále při ruce, budete ale muset vymyslet, jak a kde ho nosit. Já ho nosím normálně na opasku a nedělám si těžkou hlavu s tím, když okolí uvidí, že mám nůž. Někdy to však není vhodné a je žádoucí, nosit ho skrytě. V tomto videu jsme vám chtěli ukázat několik možností, které by vám snad mohly být inspirací.

Vloženo 22. 6. 2016

BEAR CLAW vs. NEZVANÝ HOST

Jedna z kapitol naší nové knihy se zabývá tím, jak ubránit svůj domov proti vpádu nezvaného hosta. Jak se v ní dočtete, máte možnost buď spoléhat na nahodilé improvizované zbraně, které vám během zápasu s vetřelcem náhodou přijdou pod ruku, nebo zvolíte druhou možnost, která je mnohem sofistikovanější, totiž že si na některá předem promyšlená místa v bytě připravíte opravdové zbraně. Asi nejvíce exponovaným místem, kde hrozí prvotní konflikt s nezvaným hostem, je zádveří vašeho bytu nebo domu. Podívejte se na krátké video, které jsme pro vás natočili. Možná pro vás bude inspirací k úvahám, jak zvýšit bezpečí také ve svém domově.

Vloženo 14. 6. 2016    

 

                                                                                                                                                                                                                          Vloženo 1. 12. 2016