Rvačka je velmi tvrdá disciplína s osobitou charakteristikou, jenž se naprosto liší od zápasů v bojových sportech, od modelových situací na kursech sebeobrany, nebo od často komických nácviků v bojových uměních. 

Ve rvačce hraje zcela zásadní roli moment překvapení, úlek, zlost a agresivita, ale i terén exteriéru nebo rozestavění nábytku v interiéru. 

Ve rvačce neexistují  žádná pravidla  fair play, neuslyšíte gong na začátku zápasu a nikdo vám nehodí do ringu nebo oktagonu ručník, když budete na zemi dostávat tvrdé kopance do hlavy od dvou nebo tří protivníků.

Proto je kniha zaměřena také na to, jak si po psychologické stránce připravit útok, jak dostat soupeře do nevýhodné situace a jaká udělat předběžná opatření, když se schyluje ke rvačce. 

Nečekejte, že v této knize najdete nějaké sáhodlouhé rozbory, nebo popisy složitých technik a na sebe navazujích akcí. Nic takového! Všechno je jednoduché a pro každého snadno pochopitelné, zapamatovatelné a naučitelné. A jinak by to ani nešlo. Rvačka často vzniká během zlomků vteřin a v průběhu těchto minimálních časových úseků se rozhoduje mnohdy i o vašem budoucím zdraví či životě a smrti. Proto vám v knize ukazuji a doporučuji pouze rychlé a jednoduché akce, prováděné bez přípravy, maximálně zničující, tak jak to rvačka vyžaduje, má-li být vybojována vítězně. 

Upozorňuji vás ale, že některé akce jsou skutečně brutální a v reálném boji zpravidla vedou k více či méně vážným poraněním. Avšak pochopte, že v situaci, kdy jste nuceni bránit se náhlé a tvrdé inzultaci, musíte volit takové prostředky, které vám v co nejkratší době přinesou vítězství. Porážka pro vás znamená bolest, zranění, případně zmrzačení nebo smrt. Jestliže chráníte nějakou vám drahou osobu, například vaši ženu nebo snoubenku, pak vaše porážka může mít fatální důsledky i pro ni. Pokud totiž v boji podlehnete, může jí to přinést bití, znásilnění, nebo smrt.

Vězte tedy, že neexistují měkké a tvrdé techniky, existují jen účinné a neúčinné. Ty první vám mohou zachránit život, ty druhé vás o něj mohou připravit. Nemusím vám jistě napovídat, kterým máte dát přednost.

V této knize uvádím také mnoho příkladů ze života. Ujišťuji vás, že všechny ty události, historky a příběhy, které zde reprodukuji, se opravdu staly. Každý z nich jsem prožil buď já sám, nebo někdo, koho osobně znám, ať to byli moji kamarádi, kolegové v zaměstnání, nebo jen náhodní známí, či také neznámí lidé, o jejichž příběhu jsem se dozvěděl od lidí, které znám a kterým věřím. 

V knize vás upozorňuji také na prostředky, které míváte běžně po ruce a které se hodí k tomu, abyste jimi zastavili a zranili útočníka, a vysvětluji, jak s nimi efektivně zacházet. Nic zamlčuji ani nepřikrášluji. Všechno je pravda.

 

 NIC PODOBNÉHO V ČESKÉ REPUBLICE DOSUD NIKDO NEVYDAL! 

 

V knize se dočtete:

 

- jak zvítězit jediným prvním úderem

- kterým úderům v pouliční rvačce nelze uhnout nebo je vykrýt

- jak provádět údery pěstí tak, aby je protivník nedokázal ustát

- na která místa bít, abyste protivníka ihned vyřadili

- jak se chovat před rvačkou, abyste protivníka zmátli nebo zastrašili

- co dělat v průběhu konfliktu, abyste co nejrychleji vyhráli

- jak se chovat po rvačce, abyste se vyhnuli trestnímu stíhání

- jak proměnit vlastní strach v agresivitu 

 

a mnoho dalších rad a životních příběhů, z nichž se poučíte na co si dát pozor, co nikdy nedělat a co naopak udělet pokaždé, jestli chcete zůstat nezraněni a zvítězit. Kniha je doplněna množstvím pérovek a fotografií.

 

Na přiloženém DVD naleznete řadu instruktážních scének s vysvětlením jednotlivých technik a mnoho záběrů ze skutečných rvaček, opatřených titulky s komentářem. 

 

 

Kniha  Jak vítězit ve rvačkách  má 216 stran a text je doplněn množstvím pérovek a fotografií.

 

Jako příloha je do knihy vložen DVD disk s filmovým komentářem v délce 2 hodiny a 38 minut, v němž naleznete další doplňující informace k tématu jak vítězit ve rvačkách.  Film je ve formátu mp4.

  Knihu JAK VÍTĚZIT VE RVAČKÁCH si objednej v CRUSADERS SHOPu: 

 

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: