Teroristická organizace, genocida a WHO

Narazil jsem na velmi dobrý článek na blogu Františka Sentenského. Nedalo mi to - musím se s vámi o něj podělit:

V naší malé kotlince máme vakcionologa, který lidi přesvědčil, že je epidemiolog a snaží se nás natlačit do očkování. Už na počátku se totiž připravil i se svou rodinou na velký byznys. A už se nemůže dočkat, až začne očkování a penízky se začnou sypat. Přitom je to jen velmi malý příštipkář, jak uvidíme dále. Bohužel jsme si na takové už tak nějak zvykli. Ale to, co se děje ve světovém měřítku, jde za hranice představivosti.

Tedros Adhanom Ghebreyesus (nar. 3.3.1965) byl členem Lidové osvobozenecké fronty Tygrajců (TPFL – Etiopie), která byla na seznamu teroristů USA označena třetím stupněm. Měli na svědomí únosy, ozbrojené loupeže, bombové útoky... Tato organizace se při uchopení moci přejmenovala na Stranu etiopské lidovědemokratické revoluční fronty (lidová demokracie - to známe z 50. let i od nás... prostě klasičtí komunisti.)

Okamžitě do Etiopie přichází obří pomoc západních zemí ve výši 60% celého státního rozpočtu Etiopie (!). Zřejmě nám, téměř bez povšimnutí, unikla další barevná revoluce. A časem se peníze začaly sypat i z Číny. Tady si všimněme důležité paralely: Jen ti největší zločinci jsou najímáni na špinavou práci. Proč? Protože jsou špinavé práce schopni a protože je na ně taková hromada kompromitujících materiálů, že nikdy není problém tyto slouhy “odstřelit”. Jak se téměř vždy děje. Ale ti hlupáci si myslí, že je smetánka vezme mezi sebe.

Tedros je následně jmenován ministrem zdravotnictví (ačkoliv jako doktor nikdy nepracoval) a později ministrem zahraničních věcí. V těchto pozicích od roku 1997 do 2007 vedl genocidní kampaň proti Amharům, kdy jejich populaci snížil o 2,5 milionu obyvatel. Zatímco ostatní etnika Etiopie populačně posílila. A jak toho docílil? Krom různých ústrků stran zdravotní péče, především antikoncepčním přípravkem DEPO-Provera. Přípravkem, který je v USA zakázaný a v EU snad také. I když asi poměrně nedávno a dle odkazů na webu mám skoro pocit, že se jím ženy v ČR mrzačí dosud. S touto “vakcinací” Tedrosovi významně pomáhala Nadace Billa a Melindy Gatesových. Přípravek způsobuje vážné problémy mmj. s otěhotněním po jeho vysazení, zvýšené riziko rakoviny a zvýšené riziko HIV. Skoro mám pocit, jakoby HIV v té vakcíně už byl.

A teď si držte klobouky – Tedrosův profesní postup nabírá na obrátkách: 

2009-2011 – Tedros se stává ředitelem Fondu boje proti AIDS, TBC a malárii, iniciovaným Billem a Melindou, ale také Clintonovými! Nejdřív si AIDS rozjedu a pak proti němu bojuju – síla, že?

V roce 2017, dva měsíce před svým zvolením, měl Tedros proslov na universitě v Pekingu, v jejíž správní radě sedí ředitelé nebo majitelé Goldman Sachs, GP Morgan, Zuckerberg (FB), Eleon Musk, Dell, IBM, Wallmart, General Motors, Black Rock (Lithium), atd. A universitu vede viceprezident Čínské lidové republiky! Bere Vám to ještě hlava? Vždyť Čínu nikdo nemá rád, ne? Tak co to znamená? 

Chápete, co to znamená? Doufám, že ano.

A přichází květen roku 2017 a Tedros se stává prezidentem Světové zdravotnické organizace!

Rozumíte tomu? Člověk spoluzodpovědný za vážné zločiny, terorista a spolupachatel genocidy vlastního obyvatelstva, se stává ředitelem nejprestižnější lékařské organizace WHO! Jak je to s tou prestiží doopravdy teď nechme stranou. I když už jistě tušíte.

Takto "důvěryhodný" člověk je šéfem organizace, o jejíž tvrzení se v současnosti opírají všechny diskuze. Žádná opatření sice nedávají smysl, ale "přišlo to z WHO". O tom se nepochybuje! 

Asi nikoho nepřekvapí, že DEPO-Provera je ještě stále na seznamu WHO v projektech plánování rodiny. Speciálně v projektu FP 2020. Ano – projektu Billa a Melindy Gatesových.

V roce 2018 podepisuje Tedros a Fauci (další velký dobrák z amerického zdravotního národního institutu) memorandum o spolupráci. Od té doby se připravují a trénují akce na likvidace ohnisek nebezpečných nákaz. V době, kdy vir ještě nebyl na světě, už měl svoje jméno, už se vědělo kdy a odkud udeří a už byl nachystaný koncept programu vakcinace. A nákazy jsme se pak skutečně dočkali. Přesně tak, jak předpovídali a přesně tak, jak třeba Fauci veřejně varoval Trumpa několik let dopředu. Jsou to ale jasnovidci, že?

WHO se pak postavila za to, že testy na kovid se nemusí schvalovat běžnými postupy a pravděpodobně to bude/je stejné i s vakcínami. Nikdo se pak nebude moci s farmaceutickými firmami soudit kvůli vedlejším účinkům. Může se soudit pouze se státem, a tak náklady a případné pokuty budeme platit zase my, poslušné ovečky, ze svého společného rozpočtu. Dokonalý tunel. Bez jakékoliv odpovědnosti!

A ideální situace pro to, abyste do vakcín mohli přimíchat naprosto cokoliv. Ať už s jasným úmyslem, nebo jen za účelem testování na nic netušících obětech. A političtí prostituti toto vše posvětí. 

Teoreticky ve vakcínách být samozřemě žádný čert být schovaný nemusí. Osobně se ale podle této čistě teoretické možnosti řídit nebudu.

Máte před sebou jen výňatek z toho, jakým způsobem a z jakých skupin si světoví vakcináři a “filantropové” vybírají svoje spolupracovníky/slouhy. Hlavně je dobré si uvědomit, že až někoho uslyšíte hájit zájmy vakcinačních programů, můžete si už snadno domyslet, co je zač.

Ušetřili nám ale jednu starost. Nemusíme si více pokládat otázku: Tohle je přeci jiná parta, ta se možná bude chovat jinak? Kdepak. Ona to je naprosto stejná parta. A Gates se ani netají tím, že se snaží o depopulaci planety. Kdo pochybujete, jeho vystoupení jsou veřejná. Například na TEDu.

Mají ještě jednu PR fintu: "My se necháme naočkovat jako první, veřejně." Chci být u toho s někým z vás, kdo přes obrazovku stoprocentně rozezná fyziologický roztok od opravdové vakcíny.

Takže moje rada zní: za žádnou cenu se nenechat naočkovat! 

A těm, co se naočkovat dají, popřeju úspěch v soutěži o Darwinovu cenu (Darwinova cena se uděluje výhradně in memoriam a dostane ji ten, kdo obohatí genom lidstva tím, že z něj sám sebe odstraní. Vysoko se hodnotí především stupidita onoho sebevražedného úkonu). Pospíchejte, bude o ni tlačenice. Kdo se nemůžete dočkat: Němci už by měli mít vakcíny během Vánoc, k nám by mohly dorazit už 28.12.2020.

Jako výborný zdroj pro “Život a dílo” ředitele WHO, mi posloužila druhá část tohoto zajímavého rozhovoru, za nějž autorům velice děkuji. Pod rozhovorem najdete tolik zdrojů, kolik jen budete mít času.

Článek byl převzat: ZDE